ФОТО: Бајкери поделили пакетиће упркос снегу

DSCN0552

Бајкери из Новог Сада и околине поделили су у недељу више од хиљаду новогодишњих пакетића деци на Тргу слободе, у Дечијем селу у Сремској Каменици, у дечијој болници, као и у неколико свратишта за децу.

Због снега који је падао од раног јутра, само су ретки дошли на моторима, али то није зауставило ту традиционалну акцију. Наставите са читањем